Intex Базенче Полжав

1,290.00 ден

Intex Базенче Полжав.Нека вашето малечко ги избегне топлините со ова Intex базенче полжав.

Compare

Опис

Intex Базенче Полжав. Нека вашето малечко ги избегне топлините со ова Intex базенче полжав. Има доволно простор за децата да си играат. Ова базенче доаѓа со вграден покрив за да се обезбеди заштита од УВ зраците за безбедна и безгрижна игра. Има меки и удобни страници и е изработено од траен висококвалитетен винил, и е идеален за да ги заштити вашите малечки од штетното влијание на сонцето, додека тие уживаат во летото.
За внатрешна и надворешна употреба. Во текот на летото полнете го базенчето со вода, а во текот на останатите годишни времиња вашето малечко може да се забавува во својата соба со топчиња и играчки.
Погодно за возраст од 3+ години
Димензии: 145 x 102 x 74cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Базенче Полжав”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…