Intex – Базенче Рипче

790.00 ден

Нека вашето малечко ги избегне топлините Intex базенчето рибче. Има доволно простор за децата да си играат.

Compare

Опис

Нека вашето малечко ги избегне топлините Intex базенчето рибче. Има доволно простор за децата да си играат. Има меки и удобни страници и е изработено од траен висококвалитетен винил.

Погодно за возраст од 1 до 3 години
Димензии: 140 x 124 x 34 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex – Базенче Рипче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…