Intex базенче розев еднорог

1,350.00 ден

Нека вашето малечко ги избегне топлините во ова Intex базенче розев еднорог . Има доволно простор за децата да си играат. Исто така ова базенче доаѓа со вграден покрив за да се обезбеди заштита од УВ зраците за безбедна и безгрижна игра.

Compare

Опис

Нека вашето малечко ги избегне топлините во ова Intex базенче розев еднорог . Има доволно простор за децата да си играат. Исто така ова базенче доаѓа со вграден покрив за да се обезбеди заштита од УВ зраците за безбедна и безгрижна игра. Има меки и удобни страници, изработено од траен висококвалитетен винил, и е идеален за да ги заштити вашите малечки од штетното влијание на сонцето, додека тие уживаат во летото.
 
  • Димензии: 102 х 102 х 102cm, 45 литри

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex базенче розев еднорог”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…