Intex базенче со колички 183×51

2,990.00 ден

Intex базенче со горен дел на надувување за безбедна летна игра на вашите најмили и забава со нивните омилени херои.

Compare

Опис

Intex базенче со горен дел на надувување за безбедна летна игра на вашите најмили и забава со нивните омилени херои. Базенчето е изработено од квалитетен винил и е во согласност со сите стандарди за квалитет и безбеднот.

Димензии: 183 см х 51 см
Возраст: над 3 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex базенче со колички 183×51”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…