Intex базенче 183x38cm

1,590.00 ден

Intex базенче за безбедна летна игра на вашите најмили. Базенчето е изработено од квалитетен PVC материјал и е во согласност со сите стандарди за квалитет и безбеднот.

Compare

Опис

Intex базенче за безбедна летна игра на вашите најмили. Базенчето е изработено од квалитетен PVC материјал и е во согласност со сите стандарди за квалитет и безбеднот.
Димензии: 183x38cm
Возраст: над 3 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex базенче 183x38cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…