Intex базен воден свет

2,450.00 ден

Фантастичен Intex базен воден свет со меки страници и дно. Има доволно простор за децата да си играат. Изработен е од траен висококвалитетен винил, и е идеален за разладување на вашите деца во топлите денови, додека тие уживаат во летото.

Compare

Опис

Фантастичен Intex базен воден свет со меки страници и дно. Има доволно простор за децата да си играат. Изработен е од траен висококвалитетен винил, и е идеален за разладување на вашите деца во топлите денови, додека тие уживаат во летото.
  • Погодно за возраст од 6+ години
  • Димензии: 191x178x61cm 510l
 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex базен воден свет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…