Intex Базен со метална конструкција 305x76cm

8,500.00 ден

INTEX базенот со метална рамка е највисоко квалитетен базен и стануват сè попопуларни и го зазема големиот пазар на семејните базени.

Compare

Опис

INTEX базенот со метална рамка е највисоко квалитетен базен и стануват сè попопуларни и го зазема големиот пазар на семејните базени.
INTEX U.S. компанијата е лидер на пазарот во презентирање на иновативни, висококвалитетни гумени рамки и рамки од модерни материјали.
Издржлив и лесен за составување, базите на рамки за Intex Prism ги имаат сите големи придобивки од метални рамки и се засилени со силно обложена челична цевка и со стилска боја со извонредна боја.
Базен рамката е изработена од исклучително издржлив трислоен ПВЦ ткаенина:
Горниот слој: врежан тешки мерач ПВЦ
Среден слој: армирана полиестерна мрежа со супер-сила
Долен слој: врежан тежок мерач ПВЦ
За постојано чистење на водата, базенот се филтрира со електрична пумпа со заменетиот филтерски кертриџ.
Овој тип на базен е идеален, ако не сакате потрошите премногу, но, исто така, сакате квалитет и стабилност.
Технички карактеристики:
Практичeн и лесен за поставување и собирање
Не бара скапо одржување

Големина:
Димензии: 305 x 76cm
Капацитет на вода:4,485 litres 90%

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Базен со метална конструкција 305x76cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…