Продажба!

Intex базен со метална конструкција 450x220x84cm

12,990.00 ден 10,990.00 ден

Овој модел на Intex базен е со доста прифатлива цена и практичен.

Нема на залиха

Compare

Опис

Овој модел на Intex базен е со доста прифатлива цена и практичен. Монтирањето е лесно и едноставно. Дното и страните на овој базен се изработени од три слоја: внатрешен надворешен слој од ПВЦ, и двата квалитетни и издржливи, и среден слој од полиестер.
Овој тип на базен е идеален, ако не сакате потрошите премногу, но, исто така, сакате квалитет и стабилност.
Технички карактеристики:
Практичeн и лесен за поставување и собирање
Не бара скапо одржување
Трослојни страни и дно
Метална конструкција

Димензии: 450x220x84cm
Капацитет на вода: 7.127L 80%

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Intex базен со метална конструкција 450x220x84cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…