Intex Базен Easy Set + Филтер Пумпа 396x84cm

8,990.00 ден

INTEX базените се највисоко квалитетни базени и стануват сè попопуларни и го зазема големиот пазар на семејните базени.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex Базен Easy Set + Филтер Пумпа 396x84cm.

INTEX базените се највисоко квалитетни базени и стануват сè попопуларни и го зазема големиот пазар на семејните базени.
INTEX U.S. компанијата е лидер на пазарот во презентирање на иновативни, висококвалитетни гумени рамки и рамки од модерни материјали.
Овој модел на Intex базен е со доста прифатлива цена и практичен. Само надувајте го горниот прстен и тоа е доволно да се воспостави на целата структура, едноставно полнејќи го со вода. Дното и страните на овој базен се изработени од три слоја: внатрешен надворешен слој од ПВЦ, и двата квалитетни и издржливи, и среден слој од полиестер.
Овој тип на базен е идеален, ако не сакате потрошите премногу, но, исто така, сакате квалитет и стабилност.

Со базенот одат и следниве елемент:
– Филтер пумпа за филтрирање со вода
(препорачано за овој базен 1/2 часа на ден)
– Компатибилен кертриџ за филтрирање Mod.
(Да се менува на секои 15 дена и да се исплакнат секој ден под млаз вода)

Големина:
Димензии: 396 x 84cm
Капацитет на вода:7,290 litres 90%

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Базен Easy Set + Филтер Пумпа 396x84cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…