Купи!

Intex гума дубак ѕвезда

890.00 ден

Intex гума дубак ѕвезда. Одлична забава за вашите најмили во летниот период со Intex гумата ѕвезда. Производ и бренд на кој можете да му верувате.

Compare

Опис

Intex гума дубак ѕвезда. Одлична забава за вашите најмили во летниот период со Intex гумата ѕвезда. Производ и бренд на кој можете да му верувате.
Погоден за запознавање на вашето дете со водата, игри во вода и забава. Има отворен дел за нозете за поголема слобода на вашето најмило додека ужива во водата.
Карактеристики
– Погоден за возраст од 1-3 години
– Димензии: 81cm x 79cm
– Максимална тежина: 15kg
– Материјал: винил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex гума дубак ѕвезда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.