Intex гума со два прстени

790.00 ден

Одлична забава за вашите најмили во летниот период со Intex.

Compare

Опис

Одлична забава за вашите најмили во летниот период со Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате.
Овој производ има голем прстен и помал прстен за возрасни. Погоден за запознавање на вашето дете со водата, игри во вода и забава. Има отворен дел за нозете за поголема слобода на вашето најмило додека ужива во водата. Овој производ доаѓа со палма чадорче за заштита од сонце.

– 2 воздушни прстени
– Погоден за возраст од 1-3 години
– Димензии: 117×75 cm
– Материјал: винил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex гума со два прстени”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…