Intex Гума цевка за пливање

390.00 ден

Intex Гума цевка за пливање. Одлична забава за најмалите и за возрасни во летниот период со Intex гумата цевка за пливање.

Compare

Опис

Intex Гума цевка за пливање. Одлична забава за најмалите и за возрасни во летниот период со Intex гумата цевка за пливање. Производ и бренд на кој можете да му верувате.

Погоден за запознавање на вашето дете со водата, игри во вода и забава. Како и подршка за во вода за возрасните.
Карактеристики
– Димензии: 170cm x 28cm
– Материјал: винил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Гума цевка за пливање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…