Купи!

Intex детски фотелји

790.00 ден

Совршена фотеља за секоја детска соба. Едноставна за надувување, многу удобна за седење, дизајнирана за да се надуе и практично да се користи.

Compare

Опис

Совршена фотелји за секоја детска соба. Едноставна за надувување, многу удобна за седење, дизајнирана за да се надуе и практично да се користи.
Пренослива, издржлива и удобна. Лесна за складирање и транспорт. Не зафаќа многу простор.
Потпирачот за грб ја опфаќа половината и се добива
Приближни надуени димензии коала: 66x64x71cm
Приближни надуени димензии мече: 65x64x79cm
Приближни надуени димензии тигарче: 66x64x71cm
Препорачана возраст 3-8 години
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО КОМЕНТАР КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex детски фотелји”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…