Intex детско чамче базенче

490.00 ден

Intex симпатични чамчиња базенчиња за летна забава на вашите најмили. Мазните рабови, стабилниот дизајн и светли бои го прават ова чамче базенче иделен начин за пловење на летните бранови.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex симпатични чамчиња базенчиња за летна забава на вашите најмили. Мазните рабови, стабилниот дизајн и светли бои го прават ова чамче базенче иделен начин за пловење на летните бранови. Дозволете им на вашите деца загарантирана долгочасовна забава. Сетифициран за безбедност за употреба и користени материјали кои не се штетни за вашите деца.
 
Карактеристики:
-материјал: винил
-возраст од 3 до 6 години
-максимална тежина: 27kg
 
Димензии:
-ајкула: 117 x 114 cm
-авионче: 100 x 97 cm
-количе: 98 x 72 cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО КОМЕНТАР КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex детско чамче базенче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…