Продажба!

Intex детско чамче базенче

460.00 ден 390.00 ден

Intex симпатични чамчиња базенчиња за летна забава на вашите најмили. Мазните рабови, стабилниот дизајн и светли бои го прават ова чамче базенче иделен начин за пловење на летните бранови.

Compare

Опис

Intex симпатични чамчиња базенчиња за летна забава на вашите најмили. Мазните рабови, стабилниот дизајн и светли бои го прават ова чамче базенче иделен начин за пловење на летните бранови. Дозволете им на вашите деца загарантирана долгочасовна забава. Сетифициран за безбедност за употреба и користени материјали кои не се штетни за вашите деца.
 
Карактеристики:
-материјал: винил
-возраст од 3 до 6 години
-максимална тежина: 27kg
 
Димензии:
-ајкула: 117 x 114 cm
-авионче: 100 x 97 cm
-количе: 98 x 72 cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО КОМЕНТАР КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Intex детско чамче базенче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…