Intex дозер за хлорни таблети 17.8cm

550.00 ден

Intex дозер за хлорни таблети со дијаметар 17.8cm. Може да се користи за таблети до 7.6cm дијаметар. Брзината на трошење и испуштање на таблетата можете да ја прилагодувате.

Compare

Опис

Intex дозер за хлорни таблети со дијаметар 17.8cm. Може да се користи за таблети до 7.6cm дијаметар. Брзината на трошење и испуштање на таблетата можете да ја прилагодувате.
Димензии: 17.8cm дијаметар
Материјал: PVC

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex дозер за хлорни таблети 17.8cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…