Intex Душек даска за сурфање

550.00 ден

Intex Душек даска за сурфање. За незаборавно лето на вашите најмили Intex душек даската за сурфање е одлична забава за вашето дете.

Compare

Опис

Intex Душек даска за сурфање. За незаборавно лето на вашите најмили Intex душек даската за сурфање е одлична забава за вашето дете. Душек со впечатлива дизајн. Одличен е за долгочасовно пливање во вода и на брановите, или пак за релаксирање.
Душекот е изработено од квалитетен винил и е во согласност со сите стандарди за квалитет и безбеднот.
Димензии: 1.12m x 62cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Душек даска за сурфање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…