Купи!

Intex-Душек на надувување + Пумпа + 2 Перници 203cm x 152cm x 25cm

1,790.00 ден

Секој дом треба да го има Intex душекот на надувување.

Нема на залиха

Compare

Опис

Секој дом треба да го има Intex душекот на надувување. Неопходен за секое семејство без разлика дали ќе одите на одмор, патување или ќе имате гости на посета.
Лесно пренослив и едноставен за складирање. Ќе уживате во апсолутна удобност во сите околности, благодарение на хоризонталната клеточна структура на Fiber Tech Technology.

Карактеристики:
Воздушно заклучување
Fiber Tech Technology обезбедува подобра удобност и стабилност
Вентилот 2-во-1 има екстремно широки отвори за брзо надувување и празнење
Максимална носивост до 273 кг
За 2 лица
Димензии: 152 x 203 x 25 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex-Душек на надувување + Пумпа + 2 Перници 203cm x 152cm x 25cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…