Intex душек 191x76x25cm

1,250.00 ден

Intex душек 191x76x25cm со платнена површина која дава луксузен изглед, поголема удобност и спречува лизгање на постелнината. Едноставен за складирање и чистење, водоотпорен, идеален за кампување.

Compare

Опис

Intex душек 191x76x25cm со платнена површина која дава луксузен изглед, поголема удобност и спречува лизгање на постелнината. Едноставен за складирање и чистење, водоотпорен, идеален за кампување. Брановидниот дизајн овозможува дополнителна удобност во спиењето. Тестиран и потврден квалитет. Има 2-во-1 екстра-широк вентил кој овозможува брззо надувување и ииздишување.
Димензии: 191x76x25cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex душек 191x76x25cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…