Intex единечен душек со двоен систем на надувување

1,950.00 ден

Секој дом треба да го има овој Intex единечен душек со двоен систем на надувување. Неопходен за секое семејство без разлика дали ќе одите на одмор, патување или ќе имате гости на посета.

Compare

Опис

Секој дом треба да го има овој Intex единечен душек со двоен систем на надувување. Неопходен за секое семејство без разлика дали ќе одите на одмор, патување или ќе имате гости на посета.
Вклучена е интегрирана пумпа која функционира на АА батерии и дополнителна вградена рачна пумпа за дополнително прилагодување на цврстината.
 
  • Димензии 99cm x 191cm x 25cm
  • Издржливост до 136kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex единечен душек со двоен систем на надувување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…