Intex електрична пумпа

1,300.00 ден

Intex електрична пумпа Quick Fill, моќна и лесна за употреба, која ќе ви овозможи брзо и без напор да ги надувувате и издишете вашите Intex производи на надувување. Работи приклучена во струја.

Compare

Опис

Intex електрична пумпа Quick Fill, моќна и лесна за употреба, која ќе ви овозможи брзо и без напор да ги надувувате и издишете вашите Intex производи на надувување. Работи приклучена во струја.
Погодна е за сите Intex производи на надувување со своите 3 различни заменливи конектори.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex електрична пумпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…