Intex жолто базенче со покрив

2,100.00 ден

Прекрасно базенче со покрив дизајниран во светли бои кој ќе им донесе многу среќни летни денови на вашите најмили.

Compare

Опис

Прекрасно базенче со покрив дизајниранo во светли бои кој ќе им донесе многу среќни летни денови на вашите најмили. Гуменото дното и широките странични делови ќе ги заштитат вашите деца од повреди и ќе им овозможат безгрижна игра. Покривот на надувување е идеална заштита од јаките сончеви зраци. Исто така може да се отстрани кога и да посакате. Базенот е изработен од траен винил со дебелина од 0.25 mm.
 
Димензии: 157x157x122 cm
Тежина: 4 kg
Капацитет: 280 литри

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex жолто базенче со покрив”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…