Intex кадичка за чистење стапала

590.00 ден

Intex кадичка за чистење стапала. Оневозможете нечистотиите од вашите стапала да ги внесувате во базенот со Intex кадичката за чистење стапала.

Compare

Опис

Intex кадичка за чистење стапала. Оневозможете нечистотиите од вашите стапала да ги внесувате во базенот со Intex кадичката за чистење стапала. Оваа лесна и практична пластична подлога ќе ви овозможи да ги исплакнете нозете пред да влезете во базенот за да ги намалат остатоците и нечистотијата.
Намалете го внесот на нечистотии во вашиот базен и намалете го чистењето.
Лесно се поврзува со повеќето скали за базени
Аnti slip дно за поголема безбедност
Димензии: 56 x 46 x 9cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex кадичка за чистење стапала”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…