Купи!

Intex Кит распрскувач базенче

Original price was: 2,690.00 ден.Current price is: 2,190.00 ден.

Фантастично Intex базенче кит на кој опашката му распрскува вода. Едноставно поврзете го со обично градинарско црево и ужувајте во забавата.

Compare

Опис

Фантастично Intex базенче кит на кој опашката му распрскува вода. Едноставно поврзете го со обично градинарско црево и ужувајте во забавата.

Димензии: 201x196x91 см.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Кит распрскувач базенче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…