Intex кит

1,390.00 ден

Нека вашето малечко ги избегне топлините со овој Intex кит. Има доволно простор за децата да си играат. Може да се користи како базенче и како чамче.

Compare

Опис

Нека вашето малечко ги избегне топлините со овој Intex кит. Има доволно простор за децата да си играат. Може да се користи како базенче и како чамче. Има меки и удобни страници и рачки за држење за дополнителна сигурност. Изработено е од траен висококвалитетен винил, и е идеален за уживање во летото.
Погодно за возраст од 3+ години
Димензии: 168 x 140cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex кит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…