Intex лепенки за поправка

150.00 ден

Поправете ги оштетувањата брзо и едноставно и вратете се во вашиот базен без да изгубите ниеден момент!

Compare

Опис

Поправете ги оштетувањата брзо и едноставно и вратете се во вашиот базен без да изгубите ниеден момент! INTEX лепенки за поправка на гуми, базени, душеци и сите останати Intex производи на надувување. Пакетот содржи 6 лепенки изработени специјално за производите на INTEX. Овие лепенки не би можеле да бидат поедноставни за користење, едноставно исушете ја оштетената површина, исечете лепенка во потребната димензија, нанесете го, нежно притиснете и оставете 30мин пред да го надувате производот. Како ке поминува времето лепенката ке станува се појака. Вклучени се вкупно 6 лепенки со димензии 7x7cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex лепенки за поправка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…