Intex мега кулер за во вода

2,300.00 ден

Intex мега кулер за во вода со држачи за пијалоци, се што ви е потребно за совршено опуштање ова лето. Идеален за опуштен ден на плажа или базен. Одличен за секоја летна забава.

Compare

Опис

Intex мега кулер за во вода со држачи за пијалоци, се што ви е потребно за совршено опуштање ова лето. Идеален за опуштен ден на плажа или базен. Одличен за секоја летна забава.
Карактеристики:
– изработен од издржлив пвц материјал
– атративен изглед
– димензии: 114 x 86 x 42 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex мега кулер за во вода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…