Intex Мрежа за одбојка

950.00 ден

Intex Мрежа за одбојка. Радости и насмевки за вашето дето со овој одличен Intex мрежа сет за одбојка за на вода за секое дете.

Compare

Опис

Intex Мрежа за одбојка. Радости и насмевки за вашето дето со овој одличен Intex мрежа сет за одбојка за на вода за секое дете.
Димензии:
-239 x 64 x 91 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Мрежа за одбојка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…