Intex очила за нуркање

450.00 ден

Intex очила за нуркање развиени во согласност со највисоки безбедносни барања. Сигурно ги штити очите од иритација и инфекции за време на капењето без да предизвикаат непријатности. Имаат модерен дизајн, сличен на професионалните очила за нуркање и пливање.

Compare

Опис

Intex очила за нуркање развиени во согласност со највисоки безбедносни барања. Сигурно ги штити очите од иритација и инфекции за време на капењето без да предизвикаат непријатности. Имаат модерен дизајн, сличен на професионалните очила за нуркање и пливање. Изработени се од висококвалитетни хипоалергенски полимери со специјална антимагнетна обвивка. Имаат удобни држачи кои не ја притискаат кожата и косата.
Можете да изберете од три бои: жолта, розова и сина. Дизајниран за деца и возрасни, на возраст од 8+ години.
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex очила за нуркање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…