Intex пловак диспанзер за таблети за базен 12.7cm

390.00 ден

Intex мал пловак диспанзер за таблети за базени со дијаметар 12.7cm. Може да се користи за цели таблети до 2.54cm дијаметар или да се скрши поголема таблета.

Compare

Опис

Intex мал пловак диспанзер за таблети за базени со дијаметар 12.7cm. Може да се користи за цели таблети до 2.54cm дијаметар или да се скрши поголема таблета. Брзината на трошење и испуштање на таблетата можете да ја прилагодувате.
 
Таблети до 2.54cm
Димензии: 12.7cm дијаметар
Материјал: PVC

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex пловак диспанзер за таблети за базен 12.7cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…