Intex подлога за базен 472x472cm

1,790.00 ден

Intex подлога за базен 472x472cm. Оваа подлога ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен.

Compare

Опис

Intex подлога за базен 472x472cm. Оваа подлога ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен. Дизајнирана е да го заштити базенот од оштетувањето. Отпорна е на УВ зрачење. Издржлив водоотпорен материјал.

Одговара на базени со дијаметар до 472cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex подлога за базен 472x472cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…