Intex портокалов базен

2,700.00 ден

Овој модел на Intex портокалов базен е со доста прифатлива цена и практичен. Само надувајте го горниот прстен и тоа е доволно да се воспостави на целата структура, едноставно полнејќи го со вода. Дното и страните на овој базен се изработени од три слоја: внатрешен надворешен слој од ПВЦ, и двата квалитетни и издржливи, и среден слој од полиестер.

Compare

Опис

Овој модел на Intex портокалов базен е со доста прифатлива цена и практичен. Само надувајте го горниот прстен и тоа е доволно да се воспостави на целата структура, едноставно полнејќи го со вода. Дното и страните на овој базен се изработени од три слоја: внатрешен надворешен слој од ПВЦ, и двата квалитетни и издржливи, и среден слој од полиестер.
Овој тип на базен е идеален, ако не сакате потрошите премногу, но, исто така, сакате квалитет и стабилност.
Технички карактеристики:
Практичeн и лесен за поставување и собирање
Атрактивен дизајн
Не бара скапо одржување
Со гумен прстен на надувување и трослојни страни и дно
Димензии: 185x180x53cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex портокалов базен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…