Intex – Пумпа за надувување и издишување на батерии

950.00 ден

Intex – Пумпа за надувување и издишување на батерии моќна и лесна за употреба, која ќе ви овозможи брзо и без напор да ги надувувате и издишите вашите производи на надувување.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex – Пумпа за надувување и издишување на батерии моќна и лесна за употреба, која ќе ви овозможи брзо и без напор да ги надувувате и издишите вашите производи на надувување. Погодна за сите производи на надувување со своите 3 различни заменливи конектори.

Технички карактеристики:
-Излез со 3 различни конектори
-Работи на 6 батерии

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex – Пумпа за надувување и издишување на батерии”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…