Intex рачна пумпа

290.00 ден

Intex квалитетна рачна пумпа, со која може да ги напумпате сите реквизити на пумпање: базени, топки, гуми, итн…

Compare

Опис

Intex квалитетна рачна пумпа, со која може да ги напумпате сите реквизити на пумпање: базени, топки, гуми, итн…
Каректеристично за овааа пумпа е што користи специјален механизам за пумпање во двете насоки.
Доаѓа со долго флекси црево, и со квалитетна изработка.

Спецификации:
Должина без цревото 30 см
Тежина 0.5 Кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex рачна пумпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…