INTEX Сива фотелја со табуретка

2,300.00 ден

Овoj супер удобен сет за седење и релаксацица се надувува и издишува за само неколку минути, што го прави идеален за различни намени. Атрактивна контури од секој агол. Убавината на овој сет е надополнета со неговата удобност. Сорджи и табуретка за нозе, за уживањето да биде комплено. Погодна за внатрешна и надворешна употреба со елегантен дизајн и водоотпорна ткаенина, оваа фотеља е совршена за лежење, учење или гледање филмови.

Compare

Опис

Овoj супер удобен сет за седење и релаксацица се надувува и издишува за само неколку минути, што го прави идеален за различни намени. Атрактивна контури од секој агол. Убавината на овој сет е надополнета со неговата удобност. Сорджи и табуретка за нозе, за уживањето да биде комплено. Погодна за внатрешна и надворешна употреба со елегантен дизајн и водоотпорна ткаенина, оваа фотеља е совршена за лежење, учење или гледање филмови.
 
Карактеристики:
Приближна големина: 137 x 102 x 79 cm
2 во 1 со екстра-широк отвор за брзо надувување и издувување
Седиште под агол за правилно потпирање на грбот
Тип на материјал ПВЦ, велур

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “INTEX Сива фотелја со табуретка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…