Intex сино багерче дубак за пливање

390.00 ден

Intex сино багерче дубак за пливање. Одлична забава за вашите најмили во летниот период со Intex.

Compare

Опис

Intex сино багерче дубак за пливање. Одлична забава за вашите најмили во летниот период со Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате.
Погоден за запознавање на вашето дете со водата, игри во вода и забава. Има отворен дел за нозете за поголема слобода на вашето најмило додека ужива во водата.
– Погоден за возраст од 1-4 години
– Димензии: 74х58см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex сино багерче дубак за пливање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…