Intex скутер

690.00 ден

Бидете подготвени за вистинска забава во базенот со овој Intex скутер на надувување. Широката основа обезбедува стабилност за безбедно и удобно возење.

Compare

Опис

Бидете подготвени за вистинска забава во базенот со овој Intex скутер на надувување. Широката основа обезбедува стабилност за безбедно и удобно возење. Рачката за држење обезбедува дополнителна стабилност. Одличен е за незаборавни авантури во базенот.
 
Карактеристики:
Ултра модерен дизајн со широка основа која овозможува стабилно, безбедно и удобно возење
Големината е идеална за едно дете
Рачка за држење која овозможува дополнителна стабилност и подршка за најмалите
Одлична винил конструкција направена од 0.3мм поливинил хлорид
Лесен, корисен и поинаков
Одлична забава за момчиња и девојчиња
Препорачана возраст: 3+години
Димензии: 117cm x 77cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex скутер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…