Intex соларна прекривка Ø305cm

950.00 ден

Оваа Intex соларна прекривка Ø305cm ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен. Одговара за Easy Set и за базени на конструкција со дијаметар до 305cm.

Compare

Опис

Оваа Intex соларна прекривка Ø305cm ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен. Одговара за Easy Set и за базени на конструкција со дијаметар до 305cm. Помага за одржување на температурата на водата благодарение на затворените комори за изолација на воздух. Во исто време го спречува влезот на нечистотија од дрвја или инсекти.
Лесно се поставува, прекривката плови на површината на базенот.
 
Предности:
Едноставна апликација
Висока издржливост

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex соларна прекривка Ø305cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…