Intex спреј базенче виножито

1,990.00 ден

Фантастично Intex базенче виножито кое распрскува вода. Едноставно поврзете го со обично градинарско црево и ужувајте во забавата.

Compare

Опис

Фантастично Intex базенче виножито кое распрскува вода. Едноставно поврзете го со обично градинарско црево и ужувајте во забавата.
Има доволно простор за децата да си играат. Исто така ова базенче доаѓа со вграден покрив за да се обезбеди заштита од УВ зраците за безбедна и безгрижна игра. Има меки и удобни страници, изработено од траен висококвалитетен винил, и е идеален за да ги заштити вашите малечки од штетното влијание на сонцето, додека тие уживаат во летото.
Погодно за возраст од 2+ години
Димензии: 147x130x86cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex спреј базенче виножито”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…