Intex Сребрено Базенче

4,290.00 ден

Intex Сребрено Базенче. За незаборавно лето на вашите најмили Intex сребреното базенче е со 3 прстени секој со посебен вентил за наувување и издишување.

Compare

Опис

Intex Сребрено Базенче. За незаборавно лето на вашите најмили Intex сребреното базенче е со 3 прстени секој со посебен вентил за наувување и издишување.
Базенчето е изработено од квалитетен винил и е во согласност со сите стандарди за квалитет и безбеднот.
Димензии: 229 cm x 51 cm
Возраст: 3г. и повеќе

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Intex Сребрено Базенче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…