Intex – Столче за џакузи

1,990.00 ден

Intex – Столче за џакузи. Седиштето PureSpa ви овозможува да седите соодветно додека уживате во луксузното искуство во џакузито, во удобноста на вашиот дом.

Compare

Опис

Intex – Столче за џакузи. Седиштето PureSpa ви овозможува да седите соодветно додека уживате во луксузното искуство во џакузито, во удобноста на вашиот дом.
Погодно за сите Intex PureSpa.
Ви овозможува да се приспособите според вашите потреби, зголемувајќи ја висината со две различни опции за висина: 7.5 cm или 15 cm.
Лесно отстранливо и отпорно на лизгање.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex – Столче за џакузи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…