Intex топка Ø107cm

550.00 ден

Intex топка Ø107cm за долгочасовна игра и забава на море или на базен.

Compare

Опис

Intex топка Ø107cm за долгочасовна игра и забава на море или на базен.
Нов, забавен дизајн во повеќе бои.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex топка Ø107cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…