Intex универзална телескопска рачка со мрежичка

1,150.00 ден

Intex универзална телескопска рачка со мрежичка. Чистењето на базен е обично непријатна и заморна работа, но неопходно е да се чува чист.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex универзална телескопска рачка со мрежичка. Чистењето на базен е обично непријатна и заморна работа, но неопходно е да се чува чист. Ова влијае на безбедноста на користењето на базенот, како и на чистотата на водата во неа. Задачата, сепак, ќе биде многу полесна соIntex универзална телескопска рачка со мрежичка. Соберете ги насобраните инсекти и листови пред да потонат од површината на базенот.
Телескопската рачка е прилагодлива и се пушта до должина од 279cm. Одговара на голем број додатоци за одржување на чистотата на базенот како четки, мрежички, усисувачи и слично. Се аплицираат и вадат со само еден клик.
Димензии на мрежичката: 29x44x3cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex универзална телескопска рачка со мрежичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…