Intex фотеља за во вода

890.00 ден

Intex фотеља за во вода за целосно опуштање на плажа или на базен.

Compare

Опис

Intex фотеља за во вода за целосно опуштање на плажа или на базен. Изработена од винил со дебелина од 0,25mm и се состои од две воздушни комори. Идеална за целосно уживање.
Димензии: 137x122cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex фотеља за во вода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…