Intex-Фотеља за релаксација

2,890.00 ден

Оваа супер удобна фотеља се надувува и издишува за само неколку минути, што ја прави идеална за различни намени.

Нема на залиха

Compare

Опис

Оваа супер удобна фотеља се надувува и издишува за само неколку минути, што ја прави идеална за различни намени. Атрактивна контури од секој агол. Убавината на овој сет е надополнета со неговата удобност. Сорджи и држач за чаша, за уживањето да биде комплено.Погодна за внатрешна и надворешна употреба со елегантен дизајн и водоотпорна ткаенина, оваа фотеља е совршена за лежење, учење или гледање филмови.

Материјал: ПВЦ, велур
Димензии: 86cm x 170cm x 94cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex-Фотеља за релаксација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…