Intex Action Sports детски забавен центар

4,400.00 ден

Intex Action Sports детски забавен центар. Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Action Sports детски забавен центар.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex Action Sports. Претворете го дворот во спортски воден парк со Intex Action Sports детскиот забавен центар. Забавен базен во форма на фудбалско игралиште кое е исполнето со два гола и фудбалска топка, како и мрежа за одбојка и топка за одвојка и на крај добивате во сетот со базенот и топка за бејзбол заедно со палка. Одлична забава за вашите најмили ова лето.
 
Карактеистики:
-Димензии:325x267x102cm
-Капацитет на полнење со вода 740L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Action Sports детски забавен центар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…