Intex baby float зелена гума

940.00 ден

Intex baby float зелена гума. Одлична забава за вашите најмили во летниот период со оваа Intex забавна гума. Производ и бренд на кој можете да му верувате.

Compare

Опис

Intex baby float зелена гума. Одлична забава за вашите најмили во летниот период со оваа Intex забавна гума. Производ и бренд на кој можете да му верувате.

Овој производ има три престени за стабилност. Погоден за запознавање на вашето дете со водата, игри во вода и забава. Има отворен дел за нозете за поголема слобода на вашето најмило додека ужива во водата. Овој производ доаѓа со перница како потпирач за грб.
– 3 воздушни комори за дополнителна безбедност
– Погоден за возраст од 1-3 години
– Димензии: 76 cm
– Материјал: винил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex baby float зелена гума”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…