Intex Black фотелја на надувување

2,690.00 ден

Intex Black фотелја на надувување. Intex повеќенаменската фотелја на надувување е изработена од квалитетен винил и пвц материјал.

Compare

Опис

Intex Black фотелја на надувување. Intex повеќенаменската фотелја на надувување е изработена од квалитетен винил и пвц материјал. Одличен избор на фотелја кој се вклопуват и го разубавува секој ентериер. Фотелјата е мека и удобна ќе ви овозможи релаксирано гледање на ТВ, разгледување на списание, читање на книга. Многу лесно и брзо се надувува и издувува. INTEX U.S. компанијата е лидер на пазарот во презентирање на иновативни, висококвалитетни гумени производи на надувување.

Карактеристики:
-Материјал: ПВЦ и велур.
-Димензии: 112 x 109 x 69 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Black фотелја на надувување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…