Intex Candy Zone детски забавен центар

4,500.00 ден

Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Candy Zone детскиот забавен центар. Забавен базен исполнет со 6 топчиња, водена лизгалка, фонтана, и лижавчиња.

Compare

Опис

Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Candy Zone детскиот забавен центар. Забавен базен исполнет со 6 топчиња, водена лизгалка, фонтана, и лижавчиња. Одлична забава за вашите најмили ова лето.
 
Димензии:295x191x130cm
Капацитет 166 литри
Препорачана возраст 2+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Candy Zone детски забавен центар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…