Intex Chill N Float душеци

1,590.00 ден

Intex Chill N Float душеци. За незаборавно лето, Intex Chill N Float душеците ќе ви овозможат незаборавна забава и одмор.

Compare

Опис

Intex Chill N Float душеци. За незаборавно лето, Intex Chill N Float душеците ќе ви овозможат незаборавна забава и одмор. Душек со впечатлива дизајн. Одличен е за долгочасовно пливање во вода и на брановите, или пак за релаксирање.

Душекот е изработено од квалитетен винил, со две воздушни комори и Fiber Tech технологија е во согласност со сите стандарди за квалитет и безбеднот.
Димензии: 163×104 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Chill N Float душеци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…