Intex Color душек

350.00 ден

Intex Color душек ви овозможува долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или да лежите на душекот во вода.

Compare

Опис

Intex Color душек ви овозможува долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или да лежите на душекот во вода. Со својот уникатен дизајн, овој душек ви овозможува целосна релаксација.

Карактеристики на производот:
Изработена од винил со уникатен дизајн за употреба во вода
Димензии: 183х69cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Intex Color душек”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…